Erenköy İngiliz Kültür

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

ÖN BİLGİ FORMU

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Erenköy temsilciliği yıllardır verdiği dil eğitiminde en güvenilir kurslardan biri olmanın haklı gurunu yaşamaktadır. Türkiye çapında temsilcilikler veren İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları 2006 yılında aldığı marka tescili ile bu güveni pekiştirmiştir.

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kurslarını marka yapan en önemli unsur, sürekli kendini yenileyen modern eğitim yöntemleriyle çağın bir adım ilerisinde olmak için ortaya koyduğu çabadır. Bunu, bağlı olduğu uluslar arası platformlardan aldığı standardize edilmiş akreditasyonlarıyla Türkiye çapındaki bütün şubelerinde uygulamaktadır.

Bilgi çağının bilincinde gerekli teknik materyale sahip, kaliteden ödün vermeyen Türk ve yabancı eğitmen kadrosuyla kursiyerlerimize dünya standartlarında dil eğitimi vermeyi hedeflemiştir.

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kurslarında kursiyer olmanın avantajını yaşayacağınız konuşma odaklı eğitimlerimizle ve hedefe yönelik programlarımızla zaman kaybı olmadan İngilizce konuşmaya başlayabilir bütün dünya ile iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Erenköy temsilciliği, Kadıköy ilçesinde Göztepe, Suadiye, Kozyatağı, Bostancı, Kazasker semtlerini kapsayan nezih ve ulaşımı kolay bir bölgede olması sayesinde Kadıköy merkezi trafiğinin ve kalabalığının içine girmeden kaliteli İngilizce kursu hizmeti almanızı sağlamaktadır.

 

Top