Erenköy İngiliz Kültür

Lise Grubu İngilizcesi

ÖN BİLGİ FORMU
ONLİNE SINAV

Lise Grubu İngilizcesi

Lise Grubu İngilizce Eğitimi

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Erenköy Şubesi Kadıköy’ün en nezih semtlerinden biri olan Erenköy’de hizmet vermektedir. Yabancı dil programımız kapsamında sadece liseli öğrencilerimizin oluşturduğu liselilere özel maksimum 10 kişilik sınıflarda, en deneyimli yabancı ve Türk öğretmenlerle eğitim verilmektedir. Yeterlilik seviyeleri A1 ve C1 den oluşan kur sisteminde öğrencilere 4 modül odaklı sistem uygulanır. Yalnızca lise öğrencilerine özel yüz yüze ders işleyecekleri bu ortamı yalnızca İngiliz Kültür Erenköy dil kursu sağlıyor. Haftanın üç günü yapılan programın iki günü Türk ve yabancı öğretmen eşliğinde yapılırken, bir günü ise yalnızca yabancı öğretmenle konuşma eğitimi olarak veriliyor. Kurunu başarıyla tamamlayan öğrencilerini tüm Avrupa ülkelerinin kabul ettiği sertifika ve Avrupa Dil Portfolyosu’yla ödüllendiren İngiliz Kültür Erenköy,  2. Yabancı dil desteğiyle de öğrencilerin yabancı dile olan hevesini arttıran programlar oluşturuyor.

Sadece 50 öğrenci ile sınırlı bu ayrıcalıklı programa katılmak için yandaki formu doldurabilir, ya da İngiliz Kültür Erenköy şubesini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Erenköy temsilciliği olarak, Kadıköy ilçesinin güzide liseleri arasında yer alan Kadıköy Anadolu Lisesi, İstanbul Anadolu Lisesi, Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi, Özel Saint Benoit Fransız Lisesi, Kadir Has Anadolu Lisesi, Eğitmen Koleji, İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi,Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi,Burak Bora Anadolu Lisesi, Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi gibi bir çok okulumuzdan öğrencilerimize İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Rusça başta olmak üzere yabancı dil eğitimi vermekteyiz.

 

Top