Erenköy İngiliz Kültür

Almanca Kursu

ÖN BİLGİ FORMU
ONLİNE SINAV

Almanca

ALMANCA DİL EĞİTİMİ

Ülkemizde çok sayıda Alman firmasının iş yapıyor olması ve her sene yüz binlerce Alman vatandaşının turistik ziyaret amacı ile ülkemize gelmesinin doğal bir sonucu olarak, Almanca bilen Türk vatandaşları, farklı sektörlerde kendilerine uygun işleri daha kolay bulmaktadırlar.

Kurumumuzda Almanca eğitimi verilirken öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik programlar belirlenir. Böylelikle kursiyerin hedefine en doğru ve hızlı şekilde hazırlanması sağlanır. İşte bu öğrenci merkezli güncel müfredatımız sayesinde İstanbul’da en iyi Almanca kursları arasında yer almaktayız.

Dış ticaret, gümrük, yönetim kadroları, uluslararası ilişkiler, hukuk, ekonomi, bankacılık, ticaret ve turizm gibi farklı sektörlerde kendilerine iş imkanı yaratmayı planlayan kursiyerlerimiz Almanca öğrenmek veya mevcut Almanca bilgisini geliştirmek için kurumumuza başvurmaktadırlar.

Ayrıca ilköğretim, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik verdiğimiz kaliteli Almanca eğitimi sayesinde İstanbul’da Almanca eğitimi veren okullar öğrencilerini destek amaçlı olarak Almanca dil eğitimi programlarımıza yönlendirmektedirler.

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Erenköy Şubesi olarak amacımız kursiyerlerimizin öncelikle kişisel hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır. Almanca kursu kapsamında öğretim tekniklerini araştırmaya devam etmekte, ulusal ve uluslararası yabancı dil öğretim platformlarını takip ederek kendimizi yenilemekteyiz; bu sayede kursiyerlerimizin kurumumuzdan maksimum verim almalarını hedeflemekteyiz.

Ekonomik gücü bakımından Almanya AB devletleri içerisindeki en güçlü ülkedir ve bu durum AB ülkelerindeki iletişim açısından da Almancanın önemini arttırmaktadır. Eğer İngilizceye hakim değilseniz Almanca bilmeniz Avrupa ülkeleri içerisinde iletişim kurmanıza çok yardımcı olacaktır. Avrupa’ya yapacağınız gezilerde Almanca sizi rahat ettirecektir. Almanca ve İngilizce aynı dil ailesinden oldukları için siz ilk yabancı dil olarak İngilizce öğrendiyseniz, ikinci yabancı dil olarak Almanca öğrenmeniz çok daha hızlı ve kolay olacaktır.

Bugüne kadar Almanca eğitimi verdiğimiz öğrencilerimiz iş, sınav, okul, seyahat ve yurtdışı göçmenlik gibi farklı ihtiyaçları doğrultusunda alanında uzman öğretmen kadromuzla çalışma imkanı bularak yüksek başarılara imza atmışlardır. Bu başarının altında kursiyerin eksiklerine yönelik hazırlanan Almanca özel ders programı yatmaktadır.

Kadıköy Almanca dil kursu olarak eğitimlerimiz bünyesinde öğrencilerimize birebir özel Almanca dersi veya sınıf ortamında Genel Almanca eğitimi imkanı sunmaktayız.

Almanca dil eğitimi müfredatımız A1-A2-B1-B2-C1 olmak üzere 5  seviyeden oluşmaktadır.

Top