Erenköy İngiliz Kültür

-Genel İngilizce-

ÖN BİLGİ FORMU
ONLİNE SINAV

GENEL İNGİLİZCE SINIF PROGRAMLARI

İngiliz Kültür Erenköy şubesi olarak genel İngilizce eğitimlerimiz maksimum 10 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.

Erenköy İngiliz Kültür genel İngilizce eğitimleri, Avrupa Dil Portfolyosu'na uyumlu olarak planlanmıştır.

Dil eğitimini 6 seviyeye ayıran bu sistem, A1 başlangıç olmak üzere, sırasıyla A1-A2-B1-B2-C1 ve C2 şeklinde adlandırılan 6 seviyeden oluşmaktadır.

Erenköy İngiliz Kültür genel İngilizce programlarımız bünyesinde öğrencilerimizin eğitimini aldıkları her bir seviye için dört temel dil becerisinin (okuma, yazma, karşılıklı konuşma ve üretimsel konuşma) portfolyoda belirtilmiş kriterlerini yerine getirmesi hedeflenir.

Eğitimi alınan seviyenin kriterlerini gerçekleştirmekte eksikliği olduğunu düşünen öğrencilerimiz "Eğitim Garantisi" kapsamında aynı kuru ücretsiz olarak tekrar alırlar. 

Kurmumuz 10 yılı aşkın tecrübesi ile her seviyeden  kursiyerlerine konuşma odaklı İngilizce eğitimi vermektedir.

İngiliz Kültür Erenköy şubesinde, genel İngilizce programı öncesi yaptığımız seviye tespitlerde öğrencilerimizin speaking, writing, listening ve readingbecerileri zayıf ve kuvvetli yönleriyle belirlenir.

İngilizce eğitimi almak üzere kurumumuza başvuran öğrencimizin uzman eğitmenlerimiz ile yapacağı speaking (sözlü) seviye tespiti bizim için büyük önem arz etmektedir.

Esnek programlarımız ile kendisine uygun gün ve saatlerde bir sınıfa kayıt olan öğrencimizin eğitim süreci başlar. 

Genel İngilizce eğitiminde bir seviye, toplamda 90 ders saatinden oluşmaktadır, bunun 72 saati ana derslerdir. Öğrencilerimiz ana derslere ilave olarak 18 ders saati kulüp derslerine (İngilizce Kelime kulübüİngilizce Video Kulübü ve İngilizce Konuşma Kulübü) ücretsiz olarak katılarak dil pratiklerini geliştirebilirler.

Erenköy İngiliz Kültür öğrencilerine kaçırdığı dersler için ücretsiz telafi dersi imkanı sunmaktadır.

Yıl içerisinde yaptığımız İngilizce kursu kampanyaları hakkında detaylı bilgi için sizleri şubemize bekleriz.

 

Top