Erenköy İngiliz Kültür

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Hakkında

ÖN BİLGİ FORMU

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olmuştur. 2006 yılından itibaren marka tescilini alarak Türkiye çapında temsilcilikler vermeye başlamıştır.

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları, Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye´deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.Xscyth3 Was here!

Asıl meslekleri öğretmenlik olan Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim kadrosunun kalitesini sürekli koruyan, modern teknik donanıma sahip bir kuruluştur.

Öğrencilerimiz, İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kurslar sayesinde, evrensel bir dil olan İngilizceyi artık çok daha rahat ve çok daha kısa bir süre içerisin de öğrenebilirler.

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Erenköy temsilciliği, Kadıköy ilçesinin kolay ulaşılabilir ve nezih semtlerinden birinde olmasının avantajı ile Göztepe, Suadiye, Kozyatağı, Bostancı, Kazasker semtlerinin sakinlerinin de, Kadıköy merkez kalabalığına ve trafiğine girmeden İngilizce kursu hizmeti almasını sağlamaktadır.

 

 

Top