Erenköy İngiliz Kültür

Genel İngilizce

ÖN BİLGİ FORMU
ONLİNE SINAV

Genel İngilizce Hakkında

 

İngiliz Kültür Erenköy şubesi olarak genel İngilizce eğitimlerimiz maksimum 10 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.

Erenköy İngiliz Kültür genel İngilizce eğitimleri, Avrupa Dil Portfolyosu'na uyumlu olarak planlanmıştır.

Dil eğitimini 6 seviyeye ayıran bu sistem, A1 başlangıç olmak üzere, sırasıyla A1-A2-B1-B2-C1 ve C2 şeklinde adlandırılan 6 seviyeden oluşmaktadır.

Erenköy İngiliz Kültür genel İngilizce programlarımız bünyesinde öğrencilerimizin eğitimini aldıkları her bir seviye için dört temel dil becerisinin (okuma, yazma, karşılıklı konuşma ve üretimsel konuşma) portfolyoda belirtilmiş kriterlerini yerine getirmesi hedeflenir.

Eğitimi alınan seviyenin kriterlerini gerçekleştirmekte eksikliği olduğunu düşünen öğrencilerimiz "Eğitim Garantisi" kapsamında aynı kuru ücretsiz olarak tekrar alırlar. 

10 yılı aşkın tecrübesi ile şubemizde her seviyeden kursiyerlere konuşma odaklı İngilizce eğitimi vermekteyiz.

İngiliz Kültür Erenköy şubesinde, genel İngilizce programı öncesi yaptığımız seviye tespitlerde öğrencilerimizin speaking, writing, listening ve reading becerileri zayıf ve kuvvetli yönleriyle belirlenir.

İngiliz Kültür Erenköy konuşma odaklı dil eğitimi verir.

İngilizce eğitimi almak üzere kurumumuza başvuran öğrencimizin uzman eğitmenlerimiz ile yapacağı speaking seviye tespiti bizim için büyük önem arz etmektedir.

Esnek programlarımız ile kendisine uygun gün ve saatlerde bir sınıfa kayıt olan öğrencimizin eğitim süreci başlar. 

Buna uygun olarak öğrenciler seviyelerine uygun genel İngilizce sınıflarına yerleştirilirler.

Genel İngilizce eğitiminde bir seviye, toplamda 90 ders saatinden oluşmaktadır, bunun 72 saati ana derslerdir. Öğrencilerimiz ana derslere ilave olarak 18 ders saati kulüp derslerine (İngilizce Kelime kulübüİngilizce Video Kulübü ve İngilizce Konuşma Kulübü) ücretsiz olarak katılarak dil pratiklerini geliştirebilirler.

Erenköy İngiliz Kültür öğrencilerine kaçırdığı dersler için kur başına 5 ders ücretsiz telafi dersi imkanı sunmaktadır.

 

 

Top