Erenköy İngiliz Kültür

Çocuklar için İngilizce eğitimi

ÖN BİLGİ FORMU
ONLİNE SINAV

Çocuklar için İngilizce eğitimi

 

Küçük yaşta İngilizce eğitimi programlarımıza katılıp erken yaşta İngilizce öğrenmeye başlayan öğrencilerimiz, İngilizcenin temel yapısını yetişkin bireylere nazaran çok daha kalıcı şekilde öğrenirler ve kendi anadillerine olan hakimiyetleri gelişir. Çeşitli kültürleri tanıyarak dünyaya daha kolay uyum sağlarlar.

Erken yaşta yabancı dil eğitiminin faydalarını kısaca şöyle sıralayabiliriz:

  • Küçük yaşta İngilizce eğitimi programıyla İngilizce eğitimine başlayan çocukların edindikleri bilgiler kalıcı olur. 
  • 7 yaş İngilizce eğitimi ile başlayan süreçte erken yaşta İngilizce öğrenen çocukların beyinleri daha iyi gelişir.
  • Çocuklar için İngilizce eğitimi bünyesinde eğitim almaya başlayan öğrencilerin yaşları ne kadar ufak olursa, öğrendikleri yabancı dilin telaffuz ve dilbilgisi kurallarına hakimiyetleri de aynı oranda artmaktadır. 
  • Erken yaşta yabancı dil öğrenmek çocuklar için İngilizce eğitimi programlarıyla daha kolaydır.
  • Çocuklar için İngilizce eğitimi sayesinde öğrenciler dil öğrenmeyi bir oyun gibi düşünüp eğitim sürecinden zevk alırlar.
  • Birden fazla dil bilenlerin beyinleri tek dil konuşanlara oranla daha fazla çalışmaktadır ve bu sebeple beyin fonksiyonlarının arttığı bilimsel bir gerçekliktir.

İlkokulda ingilizce eğitimi için neden Erenköy İngiliz Kültür?

İlköğretim İngilizce kursları alanında 10 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübemizle başta Kadıköy, Erenköy, Bostancı, Kozyatağı, Suadiye, Maltepe, Ataşehir, Göztepe ve Bağdat Caddesi olmak üzere Anadolu yakasında birçok ilçe ve semtten öğrencilerimize İngilizce eğitimi vermekteyiz. 

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Erenköy Şubesinde dersler öğrenci merkezlidir ve her öğrencinin derse aktif katılımı sağlanır. Alanında deneyimli yabancı ve Türk eğitmenlerimizle birlikte, Kadıköy bölgesinde çocuklar için İngilizce kursları hizmeti veren kurumlar arasında bölgenin en deneyimli kursuyuz. Öğrencilerimize konuşarak, yazarak, dinleyerek; yani yaşayarak İngilizce öğrenme ortamını sunuyoruz. Bu öğrenci odaklı öğrenme ortamı sayesinde çocuklar faaliyetleri uygulama imkanı buluyor. Her öğrenci kendi öğrenme metoduna göre ilerleme ve öğrenme şansını yakalıyor. Çocuklar için İngilizce eğitimi programımızın bütün seviyelerinde öğrencilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına büyük bir itina ile kendi müfredatımızı hazırlıyoruz. İçerisinde farklı konuları barındıran, araştırma esaslı, çocukları iletişime yönlendiren, öğrencilerin bireysel ve gruplar halinde çalıştıkları bir sistemimiz var.

Programımız haftada 2 gün,  6 ders saatinden oluşmaktadır. Sene içerisinde 1.dönem 16 hafta ve 2.dönem 16 hafta olmak üzere toplam 32 haftada 192 saat konuşma odaklı 7-14 yaş çocuk grubu İngilizce eğitimi vermekteyiz.

Kurumumuzdan eğitim alan çocuklarımızın okul derslerindeki başarılarının arttığı velilerimiz tarafından bize düzenli olarak bildirilmektedir. Ayrıca kurumumuza kayıtlı öğrencilerimize sunduğumuz indirimli bire bir özel ders imkanları sayesinde okullarındaki sınav başarılarını da arttırıyoruz.  Bu yüzden rahatlıkla Kadıköy’de ilköğretim grubu İngilizce eğitiminde bölgenin en deneyimli kursu olduğumuzu iddia ediyoruz.

Erken kayıt kampanyası her yıl mart ayında avantajlı fiyatlarla başlar. Erken kayıt kampanyası nisan ve mayıs aylarında kısmi ücret artışlarıyla devam eder.  En avantajlı fiyatlardan faydalanmak için mart ayında yaptığımız erken kayıt kampanyası yoğun talep nedeniyle kontenjanlarla sınırlıdır.

Top