Erenköy İngiliz Kültür

YDS Öğrenci Referansları

ÖN BİLGİ FORMU
ONLİNE SINAV

YDS Öğrenci Referansları Hakkında

*** 2016 Temmuz ayında Erenköy İngiliz Kültür'den almış olduğum YDS eğitiminin, gerek grammer açığımın kapanması, gerekse test tekniğini öğrenmem açısından çok büyük faydasını gördüm. Kendimi ingilizce kelime ve okuma parçalarımı okuyup anlama konusunda çok geliştirdiğimi düşünüyorum, bu yüzden öncelikle geldiğim günden beri benimle birebir ilgilenen eğitim danışmanı arkadaşlara ve sonrasında beni sınava hazırlayan öğretmenlerime çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Kudret ADALI

 

*** Erenköy İngiliz Kültür'den oğlum için aldığımız eğitim süresince sınavını kazanmasında büyük desteği olan ve 2.yabancı dil Almanca seviyesinin yükselmesinde emeği geçen öğretmenlerinize ve tüm taleplerimizi güler yüz ve nezaketle çözen eğitim danışmanlarına teşekkür etmek istiyorum.

Başarılarınızın devamını dilerim..

Sevgiler

Ferah SÖNMEZ

*** Yabancı dil bilmenin öneminin artmasıyla birlikte dil kursları yaygınlaştı ve birçoğu öğretim kurumu olmaktan çıkıp ticari bir kurum haline geldi. Bunun farkında olarak birçok dil kursuyla görüştüm. Erenköy İngiliz Kültür'de eğitim danışmanları sizlere müşteriden ziyade, başarılı olması gereken bir öğrenci gözüyle baktılar ve beklentilerimi dinleyip yol çizmeye çalışmaları benim gözümde ortamın yansımasıydı.

Dersine girdiğim öğretmenlerimin öğretmek için sarfettiği gayret ve başarısı bu konuda yanılmadığımı gösterdi.

Öğretmeyi amaç edinen nadir kurumlardan olduğunuz için teşekkürler...

İhsan GÖNEN

Top